Contact

Adres

Stuiverstraat 401 - 8400 Oostende
Telefoon: 059/33.90.50
Fax : 059/51.01.17

Bureel Gistel
Ellestraat 15 - 8470 Gistel
Telefoon: 059/25.56.80
Fax: 059/27.58.77

Zitdagen

  • Koopwoningen
    • Oostende: Stuiverstraat 401
      • Dinsdag- en vrijdagvoormiddag van 10.00u - 11.30u
      • GEEN zitdag op vrijdag 2/6/2017
  • Huurwoningen
    • Gistel: Ellestraat 15
      • Dinsdag- en woensdagvoormiddag van 9.00u - 12.00u
    • Middelkerke: Gemeentehuis (Raadzaal)
      • Elke tweede donderdag van de maand van 9.30u - 11.30u (niet in schoolvakanties)
    • Oudenburg: Stadhuis 2de verdiep
      • Elke vierde donderdag van de maand van 9.30u - 11.30u (niet in schoolvakanties)
  • Leningen
    • Na afspraak

Technische dienst / Dienst verhuring

Ellestraat 15 - 8470 Gistel
Telefoon: 059/25.56.80

Medewerkers

Directeur: Evi Jordens
Advies: Pat Vansevenant
Verkoop: Maaike Vansevenant
Leningen: Jan Beunnens - Evelien Janssens
Verhuur: Claudia Tytgat (kandidaten) - Nathalie Dupont (huurders)
Projecten: Jean Claude Dudal - Jan Beunnens - Maaike Vansevenant - Pat Vansevenant
Beheer patrimonium: Sam Heughebaert
Energiedeskundige / Overheidsopdrachten / Planningen: Jan Beunnens
Boekhouding: Evelien Janssens

E-mailadressen

Boekhouding: boekhouding@woonwel.be
Klachten: klachten@woonwel.be

Evi Jordens: evi.jordens@woonwel.be
Pat Vansevenant: patrick.vansevenant@woonwel.be
Jean Claude Dudal: jeanclaude.dudal@woonwel.be
Jan Beunnens: jan.beunnens@woonwel.be
Maaike Vansevenant: maaike.vansevenant@woonwel.be
Claudia Tytgat: claudia.tytgat@woonwel.be 
Nathalie Dupont: nathalie.dupont@woonwel.be
Evelien Janssens: evelien.janssens@woonwel.be
Sam Heughebaertsam.heughebaert@woonwel.be